TEL.: +48 71 3251089, +48 601716430

WALZ Sp. z o.o powstała we Wrocławiu w roku 1992, jako jedna z grupy Sivora Holding AG, będącej w Niemczech i Szwajcarii w czołówce w branży wyposażenia obiektów handlowych. Wyposażenie sklepów, zarówno małych jak i supermarketów, realizujemy w całej Polsce na bazie systemu regałów sklepowych Eden, Tegometall, StoreVision.

Wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo regałów sklepowych w powiązaniu z dużą liczbą elementów uzupełniających oraz umiarkowane ceny, pozwalają na bogate konfigurowanie regałów sklepowych. Dzięki temu mogą one zapewnić atrakcyjność i funkcjonalność sklepów różnych branż oraz można je dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego też, regały sklepowe oferowane przez naszą firmę, można zobaczyć w wielu znanych sieciach handlowych i w dużej liczbie większych i mniejszych sklepów na terenie całego kraju.

Zapewniamy kompleksowe realizacje wyposażenia sklepów poprzez doradztwo, wykonanie projektu, montaż regałów sklepowych oraz późniejszy serwis.

Dysponujemy nowoczesnym magazynem o powierzchni 750m2, w którym utrzymujemy spory zapas elementów regałów oraz ekipami montażowymi, co pozwala nam na szybką realizację wyposażenia sklepu.

Walz wyposażanie sklepów
Walz wyposażanie sklepów
Walz wyposażanie sklepów
Walz wyposażanie sklepów